Bor .::Zapytaj wiatr, który liść będzie następny::.

forum mrągowskiego larpa (w konwencji słowiańskiej)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2007-05-02 17:07:13

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: " Pod Rozbrykanym Barbakanem"

Długom musiała myśleć nim pojęłam o czym do mnie prawisz, piwodaju i nadal pewności nie mam czy opatrznie twych słów nie zrozumiałam, ale jednegom pewna: Wyjuchem Berbeluchem sam się zwij, mnie w takie imiona nie motaj! Piwo lepsze z końsiej szczyny zapewne dałoby się ukręcić, ale sądząc po zadowolonych pyskach, tu obecnym większej różnicy to nie robi... Wymiatanów się nie boję, jestem ponadto, mam dar od Bogów, głos potężny i takież kopyto kiedy mi kto za skórę zalezie, więc zważaj karczmarzu, zważaj! Albowiem skończysz jak wszyscy co przed tobą swe przybytki w tych stronach pootwierali. Jestem tu tylko dlatego, że ostał się tylko ten twór stodołopodobny, karczmą zwan, jedynym miejscem rozrywki w promieniu stu mil...

Panowie i Panie? Czy chcecie wysłuchać kolejnej pieśni?


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#17 2007-05-02 21:52:01

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: " Pod Rozbrykanym Barbakanem"

Dziewko żłopna, pani kopytna i skowyrna, jakoż to świeci słonko na niebie i księżyc noce ozdabia takoz chłopów tutejszych znam od zarania i za nich ręczyć mogę! Pieśni twojej możem wysłuchiwać przy kufelku. W końcu szkło nie byle jakie bo nie myte i rezonans ma nie byle jaki, skutkiem czego głos twój można do uszu śmiało pakować.
Wal smiało, śpiewaj, rycz, wyj, i takie tam a nie waż się karczmarza przezywać! On to bowiem jest Rawelin i żadna obelga ruszyć go nie zdoła, jak po kaczce spływa po nim ślina słów twoich, niczym wiaterek, bryza jaka, muska go dech twój obelżywy, niby pająka paznokcia rozmiaru atak ten skuteczny. Śpiewaj teraz dziewko żłopna, panno skowyrna, białogłowo giętkousta. Karczma wzrok wstrzymuje i dech swój przymyka w oczekiwaniu nieuniknionego!


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#18 2007-05-05 17:26:26

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: " Pod Rozbrykanym Barbakanem"

Karczmarzu, piwodaju! Nie zaśpiewam póki kto inny pyska nie otworzy, abyś bardziej docenił kunszt mych pieśni... Tako wyzywam na pojedynek kogokolwiek z was tu obecnych lub nowoprzybyłych wkrótce! Do tego czasu pocichnę i ni słóweczka nie wypowiem, ni szmeru z gardła nie wytam, nie zakaszlnę... Zaczynam!


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#19 2007-07-23 14:45:00

Marco

Miejscowy jeleń

3364010
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: " Pod Rozbrykanym Barbakanem"

Marco zatem cicho siedzi w kacie i nie podejmuje watku. Moze sie uda... I Sawa nie zaspiewa ;-)

Offline

 

#20 2007-07-24 18:57:39

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: " Pod Rozbrykanym Barbakanem"

Hmm... Ten w kącie mi się nie podoba... śmieje się pod wąsem, a mi się chce śpieeeeeeeeewać!!! Trza mi podać dźwięk!

Sawa podchodzi do cichutko siedzącego w kącie Marco i częstuje go siarczystym kopniakiem prosto w kolano, czekając na dźwięk głosu owego od któego zacznie śpiewać bojową pieśń wiewiórek! Dość ciszy!
Doczeka się słodkiego: 'UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA'? :>


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#21 2007-07-25 12:31:11

Marco

Miejscowy jeleń

3364010
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: " Pod Rozbrykanym Barbakanem"

Marco robi szybki unik, umiejetnie oslaniajac klejnoty ;-D

Offline

 

#22 2007-09-11 15:32:24

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: " Pod Rozbrykanym Barbakanem"

Brawo Marco brawo! cokolwiek to znaczy

Śpiewaj bardzino płocha nie każ czekac motłochowi.
Oto jest ton  aaaaaaaaa masz? aaaaaaaaaaaa


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virtualpolishtruckers.pun.pl www.rotbila.pun.pl www.mzk123.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.dragonballgoku.pun.pl