Bor .::Zapytaj wiatr, który liść będzie następny::.

forum mrągowskiego larpa (w konwencji słowiańskiej)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2007-05-30 20:24:37

Gniewomir

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Dla Grzybiarzy

Choć należy pamiętać iż wyjątkowo młodzi grcze muszą być 100% pewni. Tzn. dorośli do tak trudnego zadania jakim jest odgrywanie słowianina w BORze. Lecz najlepiej było by gdyby gracze byli pełnoletni lub zbliżenie do pełnoletności.

W skrócie, skontaktuj się z Organizatorami. Czyli mna badź Sawą. GG lub email. Cięzko wszystko wyjaśniać, i poznać się przez FORUM.

Offline

 

#17 2007-05-31 19:12:16

Apokaliptus

Zagubiony grzybiarz

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dla Grzybiarzy

jakie trzeba spełnić wymogi aby móc wcielić sie w słowianina?

Ostatnio edytowany przez Apokaliptus (2007-05-31 22:16:13)

Offline

 

#18 2007-05-31 20:06:33

Gniewomir

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Dla Grzybiarzy

W zasadzie na to pytanie odpowiedziałem juz: Powtórze: Jeśli chesz lub zastanwiasz sie nad uczestnctwem w LArpie BOR, SKONTAKTUJ się z organizatorami.

Jednak opisze kilka oczywistych spraw tyczących się wymogów:

Po pierwsze: pewna powaga w traktowaniu tego z czym przyjdzie się zmierzyć. Może LARP oczami osoby z zewnątrz wygląda śmiesznie, ale większość uczestników traktuje wymyślony świat poważnie i nie ma ochoty tracić nerwów przez głupie zachowani innych.

Dlatego też, każdy uczesnik musi narzucić sobie iż: Nie robie z siebie i innych idioty. Wczuwam się w klimat, a jeśli nie potrafie tego poczuć, nie psuje wrażenia innym. Przestrzegam zasad rozgrywki. Traktuje innych z szacunkiem. Uznaje zasady Fair play, w zasadach rozgrywki nie szukam luk, lecz staram się w grze przestrzegac ich litery i ducha. Dbam o własne i innych bezpieczeństwo.

Jeśli czyimś mottem na BOR ma być: "zasady sa po to by je łamać", lub "ja nie przestrzegam narzucownych reguł" lepiej niech daruje sobie BOR, i wybierze inny Larp(a najlepiej zagra w Diablo na Kodach). Zasady BORu są obligatoryjne, i nierozerwalnie połaczone z uczestnictwem. Świadome lub uporczywe ich łamanie skutkuje usunięciem z terenu gry.


To podstawa, kilka kwestii oczyweistych dla każdego miłośnika RPG, przestrzeganie ich nikomu o dobrych chęciach nie powinno sprawić problemu . dodatkowo;

Nalezy przygotować się należycie na Larpa. I przedewszystkim zgłosić się, i omówic wszystko z jednym z ORGanizatorów. Co już wspominałem

Offline

 

#19 2007-05-31 22:18:06

Apokaliptus

Zagubiony grzybiarz

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dla Grzybiarzy

dzięki;)

Offline

 

#20 2007-06-01 23:00:28

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: Dla Grzybiarzy

Gniewomir napisał:

z jednym z ORGanizatorów. Co już wspominałem

BORganizatorów


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#21 2007-09-11 15:38:33

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Dla Grzybiarzy

Oto jestem


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rapsluband.pun.pl www.ww2pbf.pun.pl www.swbp.pun.pl www.retroswiat.pun.pl www.viawwwgame.pun.pl