Bor .::Zapytaj wiatr, który liść będzie następny::.

forum mrągowskiego larpa (w konwencji słowiańskiej)


#1 2007-05-15 21:36:04

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Questy! Fabuła!

Pisać jak kto ma pomysła, tu się nic nie zgubi, zawsze będzie w razie potrzeby ;P Cwany pomysł, co?


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#2 2007-05-15 22:00:56

Darkalin

Moderator

3821441
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 105
Punktów :   

Re: Questy! Fabuła!

podobnoż w lasach  tych ktore myśmy zamieszkali  pozostałości po innych nam nie znanyuch zostaly (skrzynka ze zlotem) ewentualnie jakieś łupy

Offline

 

#3 2007-05-20 22:20:46

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: Questy! Fabuła!

Ekhm... W sumie, zastanawiam się nad moją Sawą bo mało o niej wiem Nieukształtowana taka jakaś... Może powinna być zwykłą kobietą ze zdolnościami wieszczymi, czy coś w tym stylu. Starsza, ale jeszcze się kupy trzyma, ślepa (jeśli zdąże z tymi szkłami kontaktowymi ;P ), wyalienowana ze społeczności?? Czy może ciesząca się szacunkiem wśród gawiedzi, coś ala pani sołtys. Musi pomóc siostrze i czuje się zagubiona w Borze. Ale ów siostra może przez nią przemawiać od czasu do czasu, w najmniej spodziewanych momentach Medium takie. I jeśli rytuał z nowym Borowym nie wypali, wejść w jej ciało
Będę oczywiście śmiertelna i będzie mnie można ubić tak samo łatwo jak każdego gracza. Jak mnie ubiją, to może i ktoś wskrzesi, wtedy wcale nie muszę się obudzić jako ta sama osoba, nieprawdaż? No, powiedzta, powiedzta co myślicie?


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#4 2007-05-21 15:25:00

Gniewomir

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Questy! Fabuła!

Żadnego wskrzeszania w Borową. Jak Cie ubiją wstajesz wskrzeszona normalnie. Bo jak wstaniesz jako Borowa na początku gry(a moga Cie ubić)

Rytuał rozumiem że ten co Morga ma rozwalić??? Czy ten co Borowego ma zrobić???

Bo jak wygrają MORGOWCY to... WYGRAJĄ MORGOWCy. i tyle. żadnych awaryjnytch zmian zakończeń, bo to graczom (tym zwycięskim) zabawe popsuje. wszyscy mogą wygrąc. I Sawowcy(Borowcy) i Gniewomirscy(wąchwowcy) i Morgowcy(wilkowcy) i wreszcie Szeborowe wiedźmy.

NAJlepsi wygrają. I jak to nie będzie drużyna wokoło czempiona ogłoszonego przez Sawe, czyli woja co się w Borowego zamieni, to wygra kto inny. Takie mamy przecież 3 zakończenia dla pozostałych.l

Offline

 

#5 2007-06-03 11:00:23

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: Questy! Fabuła!

Dobra, ale głosy będę słyszeć, a co? ;P
A może i przytomność stracę w trakcie gry? Chcę być wdową, może powinnam mieć jakiegoś dzieciaka? Syna? Znajdzie się jakiś głupi, chętny na taką mamusię jak ja? Będę zagubiona i niewinna, a potem zamienię się w prawdziwą wojowniczkę ;P Zonk zonk zonk


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narwancy-team.pun.pl www.serwerrp.pun.pl www.massmedia.pun.pl www.red104.pun.pl www.prywatnymetin2.pun.pl