Bor .::Zapytaj wiatr, który liść będzie następny::.

forum mrągowskiego larpa (w konwencji słowiańskiej)


#1 2007-03-28 21:54:19

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Klimat

Wydaje mi się, że to dość ważna kwestia. Zależy nam jak najbardziej na zachowaniu klimatu naszych przodków
Dlatego zabraniamy wpadania na grę w dżinsach i bluzach, chcemy, aby historie postaci  były napisane jak najwcześniej i jak najlepiej, aby każdy naprawdę poczuł się odgrywaną postacią. Zauważcie, że gra jest przeznaczona dla małej ilości osób, po to, żeby nie było ludzi z przypadku, a historie potrzebne są już teraz aby potem nie robić ich w pośpiechu. To nie ma być dobiegówka  wymyślona i stworzona w dwa tygodnie jak Bor1. To ma być impreza którą będziemy wspominać przynajmniej do kolejnej odsłony.

Dlatego błagam o klimat kochani!

O to by każdy chociaż przejrzał strony w necie o słowianach, i potraktował poważnie swoje uczestnictwo w larpie.
By każdy odnalazł w sobie słowiańską duszę, lub chociaż jej kawałek.

Jeśli ty, graczu, zachowasz klimat, inni (a zarazem ty sam) będą się lepiej czuli i bawili przy tobie!

Powodzenia!


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#2 2007-03-28 23:27:17

Gniewomir

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Klimat

Nic dodac nic ując, żebym się z kazdym tak zgadzał... a co do sondy.. jeśli ktoś jest zwolennikiem którejś z dolnych odpowiedzi, raczej chyba nie powinien oczekiwać zabawy w BORze....

Offline

 

#3 2007-03-29 08:21:46

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Klimat

"Dlatego błagam o klimat kochani! "- Sawa

Na to raczyłbym zwrócić uwagę.

I mała rada.
Pamiętajcie że dobrze dopasowana postać, przemyślana i  trójwymiarowa jest najmniej wymagającą do zachowania klimatu.

Gdy ja staram się odgrywać Rawelina po prostu nim się staje.
Tak jest gdy wpadnie się na genialny, acz prosty pomysł: to nie jest moja postac. To jestem ja!
nIe zapominajcie,bogów moich dzieciątka, że klimat zaczyna się od was a nie od bn-ów

No tyle na poważnie a teraz żart:

Jestem dzielny Rawelin i pokonam Shinigamiego!


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#4 2007-03-29 12:01:02

Gniewomir

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Klimat

Taki jest zamył BORu, zeby na dwa dni stac się słowianami, w pełni. Czuć to co słowianin, wierzyć w to co słowianin, spać jak słowianin, jeśc jeść słowianin, myśłeć jak słowianin i czuć jak słowianin itd.

Zamysł jest tez taki by wprowadzić "gracza" do swiata wierzeń słowiańskich, gdzie nie tylko wierzy się w to, w co wierzyli dawniej słowianie, ale w dodatku to istnieje. Bogowie, duchy, diabliszony, strzygi, płanetnicy itd.

No i ostatnia sprawa, jak stwierdził już Rawelin, jeśli gracze się nie wczują, najlepsze nawet zabiegi BN nie utrzymają klimatu. Co nie oznacza że nie będziemy starali się GO z całych sił utrzymać.

Offline

 

#5 2007-04-01 15:04:38

Kanaaneusz

Zagubiony grzybiarz

6342653
Skąd: Głogówek
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Klimat

otóż to.

Offline

 

#6 2007-04-02 08:22:21

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Klimat

pewnie


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#7 2007-04-07 15:45:54

Darkalin

Moderator

3821441
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 105
Punktów :   

Re: Klimat

ale juz jak taki poziom bedzie to hardcore, nie uda sie uzyskac takiego efektu

Offline

 

#8 2007-04-09 19:22:56

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: Klimat

Nie chodzi o to by złapać króliczka tylko go gonić. Dać z siebie wszystko by uzyskać efekt jak najlepszy! Cieszy mnie ta anketa, widzę, że klimat jest ważny i nie męczymy się (bo czasem tak to wygląda )na marne. Dzięki wam!


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#9 2007-04-10 11:54:18

Gniewomir

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Klimat

Darkalin napisał:

ale juz jak taki poziom bedzie to hardcore, nie uda sie uzyskac takiego efektu

Jak to nie uda się???Ma byc wyjątkowo klimatycznie, a to zależy od nas. Nie od sił miedzynarodowych, sąsiadów czy niewidzialnej ręki rynku. Pogoda czy inne warunki też tak bardzo nam nie mogą zaszkodzić. WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS.
Więc uważam że się uda .

Ja postaram się wczuć
Kto inny postara się wczuć

I jak nikt nie będzie tego psuł, lub przeszkadzać, to samo wyjdzie. Tylko dobra wola jest potrzebna .

a jak ktos nie zamierza sie wczuwać, ale przeszkadzać czy sobie robić z tego biwak z wódeczką , z okładaniem się nawzajem kijami , dla niepoznaki nazywane LARPem... to niech się nie pokazuje w BORze .

Ale myśłe że nikt się taki nie znajdzie... więc problemu nie ma.

Offline

 

#10 2007-04-12 22:28:38

Kanaaneusz

Zagubiony grzybiarz

6342653
Skąd: Głogówek
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Klimat

Możecie na mnie liczyć ;-)

Offline

 

#11 2007-07-03 22:24:25

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Klimat

pejdzron.pun.pl




nie zapominajcie ze takie fabatyczne podejście do klimatu jest dobre do pewnej magicznej granicy.
póżniej to już tylko siedzieć i czekaćaż sie skończy i oby szybciej.

Taki przykładzik mały:
wszyscy sie wczuwamy i kazdy sie stara. I nagle zza krzaka wyjeżdża postać(trójwymiarowa, dopracowana i wogle cacy nienaganna) z jednym tylko mankamentem. Mianowicie jest to kapłan, obłąkany, który wierzy w jakiegoś tam sobie zmyślonego bożka Chrystusa( a przecierz każdy wie że jaden bóg to bzdura) i oczywiście wszystkich nawraca. fajnie pięknie bo taki powinien być. ale wkrótce zaczyna prorokować samochody, windy i jescze inne zegarki. i to w sposób zauważalny! jenym słowem zmienia klimat. moim zdaniem przy tak fanatycznym nastawieniu jakie widzę w ankiecie i wypowiedziach kolega taki dostałby kilka razy po twarzy i został usunięty w burzowym nastroju. moje przy nim wspułczucie.
dlatego uwarzam, że klimat jest ważny ale to zabawa jest najważniejsza i dlatego możecie na mnie liczyć( do momentu gdy to się zrobi niebezpieczne dla kogoś)


pejdzron.pun.pl


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#12 2007-07-16 20:49:36

Czębira

Zagubiony grzybiarz

Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Klimat

Klimat jest ważny, dlatego pojawienie się w słowiańskim świecie proroków wieszczących samochody to coś jak Tajemnica Sagali...  Chyba na larpa nie prezyjeżdżają ośmiolatki które może to kręcić Po to jadę na, żeby o samochodach zapomnieć, prawda? Myślę, że wieszczących kapłanów czem prędzej trzeba będzie nadziewać na świerzo wyciosane, jeszcze pachnące, osinowe kołki

Offline

 

#13 2007-07-17 19:03:57

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Klimat

czyli z zabawy nici?


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#14 2007-07-17 20:35:46

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: Klimat

Żeby była zabawa to chyba nie można przeginać w żadną ze stron, prawda?


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#15 2007-09-11 15:33:43

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Klimat

jo to znaczy że ja jak zawsze mam racje a jeśli njie to historia mnie ocenui


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nilfn.pun.pl www.swbp.pun.pl www.retroswiat.pun.pl www.ww2pbf.pun.pl www.rapsluband.pun.pl