Bor .::Zapytaj wiatr, który liść będzie następny::.

forum mrągowskiego larpa (w konwencji słowiańskiej)


#16 2007-03-28 09:49:17

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Zasady

Woj a jakże
A walka była ustawiona.
Zobaczy sie czyś nie przesadził z przechwałkami na ubitej ziemii


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#17 2007-03-28 10:49:31

Gniewomir

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Zasady

Więc zobaczymy . Walczyć z Shinigami już walczyłem, i to trzy krotnie, i znam jego styl, choc twierdzi że ostanim czasem już się podszkolił.  Ale Rawelina w walce jeszcze nie widziałem. Zobacze zatem z przyjemniością jak pojedynkuje się z Shinigami. Tylko jedna sprawa. Trafianie w głowe, robienie z przeciwników półelfów poprzez trafianie w ucho, w BORze jest niedozwolone.

Historia postaci ma być ciekawa, przystająca do słowiańskich realiów, no i oczywiście NIE na zasadzie "zabił pietnastu tu, tam obalił Strzyge, a gdzie indziej sto kufli miodu". Troche  realniej. Pamiętajmy ż emieszczenie kilku trópuw w bografi nie uatrakcyjnia jej, lecz upłyca do roli super mega siepacza mordercy. a objętoś bografi może być dowolna. Moga być to nawet trzy teksu linijki, jak atrakcyjnie uda się wam zawrzeć w tym sens.

Offline

 

#18 2007-03-28 16:29:55

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: Zasady

Shinigami napisał:

Sawa powiedz tylko kiedy ma mieć ten status ducha

Po pierwszej, uczciwej i zgodnej z zasadami walce
Nie bić się po główkach tylko!


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#19 2007-03-28 18:47:42

Shinigami

Tańczący z wilkami

3425224
Zarejestrowany: 2007-02-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Zasady

Luz, w głowę nie trafie(niech tylko znów nie próbuje manewru z Ełckiego Larpa, kiedy chciał przykucnąć).


Shinigami - The God of Death is back from Hell
Ten Pan na zdjęciu obok to mój wujek, więc nie kozaczyć się. Wujek może przywalić z lightsabera!!!!!!!

Offline

 

#20 2007-03-29 08:23:17

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Zasady

Tym razem będę walczył bez głowy. Zostawie ja na trawniku przed walką:P


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#21 2007-06-14 12:31:54

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Zasady

Pytanie w mej głowie się zrodziło, a że nie wiem gdzie to jest bom juz ją schował przed walką tutaj owo pytanko umieszczam na przechowanie.

Co z szarfami?
Tak brzmi pytanie, bo nie wiem czy dostaniemy i jak będą wyglądały, czyli ich dokładny kolor, odcień długość szerokość i rodzaj materiału ewentualnie jeszcze jakieś inne parametry.
Pytam bo nie wiem czy da się pod strój podciągnąć i wykorzystać nalerzycie. Mam bowiem taki zamysł, coby mi szarfa za przebranie służyła.

Inna sprawa typu znowu coś wymyśliłem.
Jak wyglądać będzie sprawa z szarfami łotrów. Wydaje mi się że oznakowanie ich szarfami niweluje największa zaletę łotrostwa: ukrycie.
łotr zdemaskowany to łotr martwy! A z wyraźnym napisem na czole w postaci szarfy to oni tracą element zaskoczenia.
Oczywiste jest, że gdy w karczmie zobacze łotra to z nim nie pogadam, chyba, że będę musiał, ale zaufać to już za dużo.
Taki tylko mały sygnalik z mojej strony, ale ja jestem tylko biednym puszkiem, pyłkiem na wietrze i Rawelinem.

P.S. Taka ciekawostka wie ktos co oznacza Rawelin i potrafi rozszyfrowiać znaczenie tego imienia?
Taka mała podpowiedź, że w każdej encyklopedi się znajdzie taki rawelinek( chyba że to encyklopedia specjalistyczna)


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#22 2007-06-14 16:42:36

Gniewomir

Moderator

Zarejestrowany: 2007-02-10
Posty: 142
Punktów :   

Re: Zasady

Rawelinie barbakanie.

Oznaczenie szarfą, będzie wymagane, a i tak niestety mości Rawelinie, łotr bez szarfy, rozpoznany był po tym iz szarfy nie nosi. A wiele zasad odnosi się szarf, i widoczne one być musza. A co do wygląu szarfy, to kolory ta,ie jak profesji. TZn. Woj czerwień, wiedźma niebieski, zbój zieleń, a wąchw czerń. A pozostałe szczególy w razie posiadania przez Cie jakiś orginalnych pomysłów, można dostosowac.

Offline

 

#23 2007-06-15 08:39:27

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Zasady

Zaczynam sie czuć jak jednostka indywidualnie traktowana. Jak gość specjalny, gwóżdż programu, osoba o zaburzeniach emocjonalnych, albo uczeń o zmniejszonym stopniu wymagań!
Ale to miłe uczucie.


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#24 2007-06-15 22:24:12

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: Zasady

Cieszę się, że się dobrze czujesz Rawelinie
A powiem Ci tak, że szary mają tak po półtora metra, takie paski materiału do przewiązania, kolory stonowane (nie będą się bardzo w oczy rzucać). Jak chcesz, możesz sobie wypleść krajkę w kolorze twojej profesji, daruję Ci wtedy szarfe. Ale przewiązny odpowiednim kolorem musisz być


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

#25 2007-10-01 14:46:23

Rawelin

Leśna dusza

Skąd: Zapomniana Knieja
Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 212
Punktów :   

Re: Zasady

Nic ciekawego nie napisze, ale ostatni pościk musi byc mój.


Gasną światy, giną słońca,
Srajo muchy Armageddonem!

Offline

 

#26 2008-05-10 20:46:34

Marco

Miejscowy jeleń

3364010
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Zasady

akurat

Offline

 

#27 2008-06-16 07:36:40

Sawa

Borowa

5036954
Zarejestrowany: 2007-02-08
Posty: 185
WWW

Re: Zasady

No to ja wam tylko dopiszę, jeżeli jeszcze nie wiecie, że: Larpa słowiańskiego (już nie pod nazwą BOR) poprowadzę na hardkonie 

http://www.hardkon.pl/index.php/o-grach/larp/pierun/

Jeśli kto chętny do pomocy i wsparcia to będę wdzięczna


Nie pytaj co BOR może zrobić dla Ciebie,
Zapytaj co ty możesz zrobić dla BORu!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motocykliscilipno.pun.pl www.zsonr7wchelmie.pun.pl www.smartshop.pun.pl www.canaan-online.pun.pl www.108bu.pun.pl